تحقیق درباره سنسورها و رو شهاي تشخيص رنگ در صنعت

این محصول درقالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه چكيده: براي تشخيصتحقیق درباره سنسورها و رو شهاي تشخيص رنگ در صنعت|1681177|xgs|تحقیق,سنسورها,رو شهای تشخیص رنگ,رنگ در صنعت
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره سنسورها و رو شهاي تشخيص رنگ در صنعت

این محصول درقالب ورد(WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

چكيده:

براي تشخيص رنگ در صنعت رو شهاي مختلفي وجود دارد كه به طور كلي مي توان آنها را به دو قسمت عمده تقسيم نمود:

الف- سيستم هاي مبتني بر سنسورهاي تشخيص رنگ

ب- استفاده از پردازش تصوير براي تشخيص رنگ

سيستم هاي مبتني بر سنسورهاي تشخيص رنگ نيز خود داراي انواع مختلفي مي باشند كه با توجه به ساختار آنها ما آن را به سه دسته تقسيم مي كنيم:

۱ - سنسورهاي RGB

۲- فيلترهاي Optic

3- تراشه هاي مخصوص

اما بايد به يك نكته اشاره كرد كه تقريباً پاية تمام سيستم هاي تشخيص رنگ بر اساس قسمت۱ مي‌باشد كه همان متد RGB مي باشد به همين دليل در اين مقاله بطور مفصل در مورد اين روش بحث شده و در ادامه توضيحاتي در مورد دو نوع ديگر هم مي آيد و در انتها روشهاي كلي تشخيص رنگ توسط پردازش تصوير نيز به طور خلاصه توضيح داده شده اند.

كلمات كليدي: روش RGB، پيوند pn،فتوترانزيستور، پردازش تصوير( Image Processing