پاورپوینت آشنایی با فرآیند اکستروژن – مهندسی مواد

چکیده ای از مقدمه آغازین ” پاورپوینت آشنایی با فرآیند اکستروژن ” بدین شرح است: صنعت اکستروژن دارای تاریخی بالغ بر ۱۵۰ سال است. اولین مورد از این فرایند گزارشی از جوزف براماه و مربوط به سال ۱۸۷۰ میلادی است این گزارش پرسی را شرح میداد که سرپاورپوینت آشنایی با فرآیند اکستروژن – مهندسی مواد|2032267|xgs|پاورپوینت آماده , پاورپوینت و تحقیقات دانشجویی , آشنایی با فرآیند اکستروژن , پاورپوینت فرآیند اکستروژن مهندسی مواد
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با پاورپوینت آشنایی با فرآیند اکستروژن – مهندسی مواد

چکیده ای از مقدمه آغازین ” پاورپوینت آشنایی با فرآیند اکستروژن ” بدین شرح است:

صنعت اکستروژن دارای تاریخی بالغ بر ۱۵۰ سال است. اولین مورد از این فرایند گزارشی از جوزف براماه و مربوط به سال ۱۸۷۰ میلادی است این گزارش پرسی را شرح میداد که سرب ذوب شده یا دیگر مواد نرم را به داخل یک غالب استوانه ای پمپ می کرد.

در سال ۱۸۲۰ توماس بور برای تولید لوله بوسیله اکستروژن پرسی هیدرولیکی ساخت و بوسیله ان سیلندرهای سربی ساخت. اکستروژن سرد فولاد برای اولین بار در اروپا در اواسط دهه ۱۹۳۰ شروع و بعضی از ساز برگهای نظامی مثل پوکه گلوله وغیره از فولاد تولید شد .در همین زمان توسط المانیها نیز تحقیقاتی در زمینه اکستروژن سرد فولاد انجام شده بود که به دلیل حفظ اسرار نظا می تا سال ۱۹۲۴ انها را به چاپ نرساندند.

بعد از جنگ جهانی دوم ارتش امریکا توانست با اکستروژن سرد پوسته های فولادی وگلوله ۷۵ میلیمتری درست کند .سال ۱۹۴۷ شرکت MFG توانست توپهای ۱۰۵ میلیمتری را بسازد .

فرمت فایل : PPT پاورپوینت

تعداد صفحات : 57 اسلاید